Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

IKTP – Interaktywny Kurs Treningu Pamięci

//IKTP – Interaktywny Kurs Treningu Pamięci

IKTP – Interaktywny Kurs Treningu Pamięci

2022-08-03T15:44:16+02:0022 kwietnia 2019|
Z przyjemnością informujemy, że w formie prezentowanego pakietu IKTP udostępniliśmy oprogramowanie, które oparte jest  na założeniach metodycznych Szkoły Pamięci SPW. Nazwa pakietu Interaktywny Kurs Treningu Pamięci jest pochodną wielu ćwiczeń rozwijających pamięć i inne zdolności poznawcze w sposób interaktywny.

Poszczególne moduły powstały w oparciu o stosowane od kilkunastu lat, na zajęciach SPW, programy wspomagające trening pamięci, koncentrację uwagi, spostrzegawczość, refleks, szybkie czytanie i inne techniki związane z rozwojem umysłu.

Przydatność poszczególnych programów została sprawdzona w praktyce, dzięki czemu, przy odrobinie samodyscypliny jakiej wymagają poszczególne aplikacje, możemy zagwarantować powtarzalność sukcesów.

Kliknij na LINK lub obrazek by przenieść się na stronę oprogramowania, zapoznać się ze szczegółami, pobrać wersję demonstracyjną lub zakupić wersję pełną. Oprogramowanie może być ciekawym dodatkiem do treningu lub stanowić dobrą niezależną zabawę opartą o intelektualny wysiłek. ZAPRASZAMY !!!

  • KLIKNIJ TUTAJ – by przeczytać o zawartości przedstawionego oprogramowania
  • KLIKNIJ TUTAJ – by obejrzeć przykładowe print screeny oprogramowania