Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Oddziały – województwo wielkopolskie

//Oddziały – województwo wielkopolskie
Oddziały – województwo wielkopolskie2021-09-14T17:47:55+02:00

Kalisz

Izabela Mikulska

tel. 694 584 682
e-mail: kalisz@spw.pl
strona :  mnemotechnika.spw.pl

Konin

Małgorzata Paszek

tel. 501 727 202
e-mail: malgorzata.paszek@spw.pl
strona : konin.spw.pl

Krotoszyn

Miłosz Bzdęga

tel.
e-mail: krotoszyn@spw.pl 
strona :krotoszyn.spw.pl

Leszno

Emilia Rusa

tel. 570 606 808
e-mail: emilia.rusa@spw.pl
strona: leszno.spw.pl

Ostrów Wielkopolski

Izabela Mikulska

tel. 694 584 682
e-mail: kalisz@spw.pl
strona mnemotechnika.spw.pl

Piła

Małgorzata Burzyńska

tel. 600 21 22 71
e-mail: malgorzata.burzynska@spw.pl
strona : pila.spw.pl
Pracownia Edukacji i Coachingu al. Niepodległości 23/3

Marlena Dojlida

tel. 606 326 189
e-mail: marlena.dojlida@spw.pl
strona :pila.spw.pl

Rydzyna

Emilia Rusa

tel. 570 606 808
e-mail: emilia.rusa@spw.pl
strona :leszno.spw.pl

Trzcianka

Marlena Dojlida

tel. 606 326 189
e-mail: marlena.dojlida@spw.pl
strona : pila.spw.pl

Beata Maciejewska

tel. 575 209 591
e-mail: beata.maciejewska@spw.pl
strona :trzcianka.spw.pl

 

Wolsztyn

Ewa Guzior – Przybyła

tel.  510 762 786
e-mail: ewa.guzior@spw.pl 
strona : akademiq.spw.pl

 

Kępno

Agnieszka Gajewska

tel. 698 642 266
e-mail: agnieszka.gajewska@spw.pl
strona :szkolawroclaw.spw.pl 

FACEBOOK SPW.PL