Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Ciekawe artykuły

/Ciekawe artykuły/

Drodzy uczniowie!

Mijający rok szkolny zakończycie bogatsi o nową wiedzę. To dorobek, który gromadziliście w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Cieszcie się tym kapitałem, podobnie jak my cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do poszerzenia waszych horyzontów. Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek. Wykorzystajcie ten czas mądrze!

2022-06-24T08:32:00+00:0024 czerwca 2022|

Gdzie nas tylko poniesie – ale co musimy spakować?

Lista rzeczy do spakowania na wakacyjny wyjazd:

👉Dokumenty i pieniądze
To najważniejsze z rzeczy, które muszą znaleźć się w bagażu. Podstawą jest dowód osobisty. Potrzebne może być też prawo jazdy, jeśli chcemy przemieszczać się samochodem – własnym lub wynajętym na miejscu. Jeżeli planujemy wakacje z dzieckiem, nie możemy zapomnieć o książeczce szczepień. Poza tym na wakacjach nie obejdziemy się bez karty płatniczej. Nie zaszkodzi również pomyśleć o gotówce i drobnych na wypadek sytuacji, w których nie można płacić kartą.
👉 Apteczka
Środki medyczne to kolejny niezbędny element każdej walizki. W pierwszej kolejności spakujmy leki, które stale przyjmujemy, w tym przede wszystkim te, których nie da się kupić bez recepty. W razie potrzeby tabletki przeciwbólowe czy inne środki medyczne będzie można kupić w pobliskiej aptece.
👉Elektronika
Wakacje to dobry czas na odpoczynek od telefonu i laptopa, ale w dzisiejszych czasach ciężko się bez nich obejść nawet w takich sytuacjach, tym bardziej, że mogą one dostarczać rozrywki i pozwalają na kontakt z bliskimi. Miejmy w pamięci też ładowarki. Ponadto na urlopie z oczywistych względów przydatny jest aparat fotograficzny wraz z zapasową kartą pamięci.
👉Kosmetyczka
Na wyjazdach najlepiej sprawdza się kosmetyczka w wersji mini. Na wakacjach wystarczy ograniczyć się do ulubionych kosmetyków, które używamy na co dzień i niezbędnych akcesoriów higienicznych. W sklepach można znaleźć duży wybór kosmetyków o niewielkich pojemnościach, aby kosmetyczka nie zajmowała zbyt dużo miejsca w walizce. Pamiętajmy, że niektóre z kosmetyków i przyborów są na wyposażeniu hotelowej łazienki.
👉Odpowiednie ubrania
Dobór garderoby na urlop zależy nie tylko od tego, gdzie się wybieramy i jaka będzie pogoda, ale także od konkretnych urlopowych planów. Warto zabrać ze sobą ubrania, które pozwolą wyglądać schludnie i wygodnie, aby poczuć pełną swobodę wolnego czasu, ale też dobrze się czuć z własnym wizerunkiem i wyglądać atrakcyjnie na pamiątkowych zdjęciach.
Zawsze powinniśmy mieć ze sobą ochronę przeciwdeszczową, aby brzydka pogoda nie stanowiła przeszkody w zwiedzaniu miasta. Jeśli ma to być weekend we dwoje, jak najbardziej wskazana jest elegancka sukienka lub koszula i spodnie, w których śmiało można choćby udać się na romantyczną kolację do hotelowej restauracji.
👉Przewodnik turystyczny
Jeśli w planach mamy zwiedzanie miasta, na pewno przyda się przewodnik, który dostarczy mnóstwo inspiracji oraz sporą dawkę wiedzy o historii danego miejsca i jego unikalnym klimacie. Dzięki przewodnikowi z łatwością dobierzemy najbardziej atrakcyjne cele wycieczki. Pomocna będzie też mapa z wcześniej zaznaczonymi punktami, do których chcemy się udać, albo po prostu GPS w telefonie.

👉Przenośna rozrywka

Warto również wcześniej zaplanować dodatkowe atrakcje. Być może najdzie nas ochota na urozmaicenie sobie czasu za pomocą ulubionej formy relaksu, na którą dotychczas brakowało czasu. Przygotujmy książki i filmy lub gry (np. poręczne planszówki), które dostarczą upragnionej rozrywki i odprężenia.
2022-06-07T11:42:53+00:007 czerwca 2022|

Dzień Dziecka!

Życzymy wszystkim dzieciom,

aby ich dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

2022-06-01T10:34:21+00:001 czerwca 2022|

2022-05-27T12:28:16+00:0027 maja 2022|

Puk, puk – Kto tam? – WAKACJE!

Na zewnątrz ciepło, słońce świeci a my nadal w ławkach…

ALE! Do zakończenia roku szkolnego został jeszcze TYLKO miesiąc! 🧠🥰😍☀
Wakacje tuż tuż.

Wakacje ze Szkołą Pamięć? Treningiem Pamięci? Koncentracją?

Napisz do nas i dowiedz się więcej !

2022-05-23T10:51:08+00:0023 maja 2022|

Życzenia wielkanocne

Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty – przyniósł wreszcie te prezenty!

Życzenia wielkanocne dla Was od całego zespołu SPW😍
2022-05-26T14:48:29+00:0015 kwietnia 2022|

Jakie są wymagania XXI wieku?

1. Szybkie przyswajanie wiedzy.
2. Szybkie nabywanie nowych umiejętności.
3. Łatwe przystosowanie do nowych sytuacji.
4. Twórcze rozwiązywanie problemów.

Czyli jakie? Jacy musimy być aby podołać tym wymaganiom?

🧠inteligentnymi
🧠rozsądnymi
🧠kreatywnymi
🧠błyskotliwymi
a do tego musimy:
🧠posiadać nowatorskie pomysły
🧠mieć nieprzeciętne poczucie humoru
🧠mieć chłonny umysł…

Jak sprostać wszystkiemu?

Trening Pamięci i Koncentracji Uwagi receptą na szybkie myślenie w drodze do sukcesu!

2022-03-18T11:17:01+00:0018 marca 2022|

Nowości oprogramowania Trenerskiego – wersja 4.0.5

Nowa wersja oprogramowania 4.0.5 już dostępna w strefie trenera.

Najnowszy pakiet 4.0.5 jest dla chętnych trenerów, którzy będą chcieli zapoznać się i korzystać z nowości już bez FLASHa i bez aplikacji z nim związanych. 

Link do pobrania wersji 4.0.5 – Kliknij LINK i pobierz. 

Czym różni się wersja 4.0 od 3.9 ?

Po niezliczonych próbach obejścia FLASHa, podkopania, przeskoczenia go… nareszcie udało się go pokonać. 

W nowej wersji oprogramowania nie ma śladu po FLASHu i to jest nasze zwycięstwo.

Ponadto w pakiecie 4.0.4 znajdziecie nowe grafiki, obrazki, zdjęcia i to o co często pytacie prezentacje!

Zapraszamy do korzystania z nowej wersji oprogramowania. 

 

UWAGA: przed pobraniem i zainstalowaniem nowej wersji oprogramowania, napisz maila na adres biuro@spw.pl z prośbą o wygenerowanie nowego klucza licencyjnego. – pasującego do pakietu 4.0.5.

 

2022-02-28T18:39:48+00:0028 lutego 2022|