Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Zastosowanie mnemotechnik w nauce szkolnej

/Zastosowanie mnemotechnik w nauce szkolnej
Zastosowanie mnemotechnik w nauce szkolnej2023-09-23T20:50:53+02:00

OFERTA zajęć

Mnemotechniki jako skuteczna forma zapamiętywania dużych partii materiału, i ich wykorzystanie do nauki w szkole, tzw. „zastosowania szkolne”

Proponujemy zajęcia w małych grupach max 6 osób. Część zajęć przewidziana jest w formie on line, druga część zajęcia na żywo z Autoryzowanym trenerem SPW.

Zajęcia będą odbywały się w lokalizacji wskazanej przez trenera. Zobacz listę autoryzowanych trenerów w kraju i wybierz wg miejscowości.

Szczegóły pod nr telefonu 52 345 33 04.

Istnieje także możliwość zajęć z trenerem z innych części kraju, jednak wówczas wszystkie lub zdecydowana większość zajęć odbywać się będzie w formie on-line.

Standardowy cykl zajęć przewiduje łącznie 96h danej tematyki, z czego 2/3 t. 64 godziny odbywają się zdalnie, a 32 godziny z trenerem w jego lokalizacji.

Koszt zależny jest od miejscowości, w której prowadzone są zajęcia. Kwotę jaką ustala trener dla swojego kursu można rozłożyć na maksymalnie 10 nieoprocentowanych rat przy czym pierwsza powiększona jest o  pakiet startowy (zeszyt zadań, płyta z programem, założenie konta na platformie-learningowej) i wynosi w granicach 76-89 zł.

W trakcie kursu uczestnicy korzystają także, poza dostępem do platformy e-learningowej zeszytem zadań z zawartymi mnemotechnicznymi ćwiczeniami.  Kurs zakończony jest otrzymaniem certyfikatu, a także zestawem specjalnie przygotowanych do tego celu prezentacji w formacie pptx.

* Jako godzinę zajęć przyjmuje się standardowe szkolne 45 minut.