Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Stacjonarne kursy z dostępem do platformy e-learningowej

Stacjonarne kursy z dostępem do platformy e-learningowej2019-03-13T16:49:50+01:00

Deprecated: Funkcja wp_make_content_images_responsive jest przestarzała od wersji 5.5.0! Zamiast jej proszę użyć wp_filter_content_tags(). in /wp-includes/functions.php on line 5453

Stacjonarne kursy z dostępem do platformy e-learningowej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

To tradycyjna metoda naszych kursów, dla osób ceniących sobie bezpośredni kontakt z prowadzącym zajęcia. Wzmocniliśmy ją dodatkowo elementami ćwiczeń na naszej platformie internetowej w formie interaktywnych zadań. Ten element kursu zapewnia wzrost efektywności szkolenia, poprzez  utrwalenie ćwiczeń wykonywanych na zajęciach z trenerem.

Kursy treningu pamięci i koncentracji uwagi

pierwsze widoczne efekty przynoszą często wcześniej niż po 2 miesiącach zajęć. Zawsze w 7 – 8 tygodniu treningu pamięci zapraszamy rodziców na otwarte zajęcia, podczas których mają okazję zaobserwować postępy swoich dzieci. Już po tak krótkim czasie widać, jakie pokłady możliwości w zapamiętywaniu posiadają nasze pociechy.

Zapisując się na kurs, należy pamiętać że choć zajęcia odbywają się w formie zabawowej, przy użyciu kolorowych, atrakcyjnych wizualnie materiałów, to jest to praca dziecka, która ma przynieść określone efekty .

Uczestnik krok po kroku nabywa nowe umiejętności zapamiętywania tylko wtedy, gdy aktywnie uczestniczy w zajęciach.

Naszym nadrzędnym celem jest to, aby poprzez trening pamięci, uczniowie efektywniej wykorzystywali czas na naukę w szkole.

Uczestnictwo w treningu, w widocznym stopniu, pozwala na zdecydowanie lepsze wyniki w nauce dzieci.

Konieczność zapamiętywania informacji związanych z lekcjami w szkole, występuje na każdym etapie edukacji. Trening Pamięci i Koncentracji Uwagi ułatwia dzieciom, w początkowym etapie przygody z edukacją, płynne przyswajanie wiedzy.

W kolejnych latach nauki, w szkole pojawiają się nowe przedmioty, a więc nowe wyzwania i obowiązki. Czy to będzie matematyka, historia, przyroda czy język angielski, wszędzie musimy przyswajać ogromną ilość materiału, który ponadto należy zapamiętać w sposób usystematyzowany.

Umiejętności zapamiętywania nabyte podczas naszych kursów w szkole podstawowej, znacznie ułatwiają start do nauki w gimnazjum. Z dnia na dzień zakres koniecznej do przyswojenia wiedzy dynamicznie wzrasta. Uczniowi, który wie jak się uczyć, jak zapamiętywać materiał, zdecydowanie łatwiej podołać nowym obowiązkom.

Na kursy przyjmujemy dzieci od 7 roku życia. W wyjątkowych przypadkach do grupy może uczęszczać sześciolatek, pod warunkiem, że jest wystarczająco dojrzały do pracy w grupie szkolnej oraz posiada podstawy czytania i pisania. Decyzję co do przyjęcia ucznia na kurs podejmuje samodzielnie Autoryzowany Trener podczas procedury kwalifikacyjnej.

Grupy dobierane są wiekowo:

  • grupa najmłodsza: I do III klasy Szkoły Podstawowej
  • grupa IV do VI klasy Szkoły Podstawowej
  • gimnazjum
  • liceum
  • grupy studentów i osób dorosłych

Maksymalna ilość uczestników w grupach dziecięcych i młodzieżowych nie może przekroczyć 12 osób.

Proponujemy naszym uczestnikom różne układy kursów w zależności od terminu jego rozpoczęcia jak i indywidualnych ustaleń z danym trenerem. Poniżej kilka stosowanych rodzajów.

  • 3 miesięczny dla dzieci Szkół Podstawowych – zajęcia raz w tygodniu 2 godz. lekcyjne
  • 6 miesięczny dla dzieci Szkół Podstawowych – zajęcia raz w tygodniu 2 godz. lekcyjne
  • 9 miesięczny Intensywny kurs dla dzieci z klas IV – VI oraz starszych – zajęcia 1 razy w tygodniu 3 godziny lekcyjne

Każdy uczestnik ww. kursów otrzymuje dodatkowo dostęp do „Strefy Ucznia” na platformie e-learningowej „Delfin”. Znajdzie tam wiele atrakcji, m.in. gry, zabawy, puzzle, krzyżówki, czy też wybrane zestawy ćwiczeń.

W tej formule tradycyjny, stacjonarny kurs, uzupełniany jest modułem e-learningowym, w którym uczestnik kursu samodzielnie wykonuje ćwiczenia. Uczestnik sam ustala kiedy będzie wykonywał ćwiczenia e-learningowe. Dla efektywności ćwiczeń, najlepszy jest 3-4 dzień po zajęciach stacjonarnych.

Serdecznie zapraszamy