Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03
Tomasz Szymański2024-06-05T20:52:25+02:00

Tomasz Szymański, Autoryzowany Trener SPW w Bydgoszczy.

Jestem absolwentem Wydziału Administracji i Nauk Społecznych na Politechnice Warszawskiej. Od wielu lat interesuję się tematyką możliwości ludzkiego mózgu, rozwojem osobistym oraz jego praktycznym wykorzystaniem w codziennym życiu osobistym i zawodowym.

Pracę Trenera wykonuję z ogromną pasją i nie mniejszym zaangażowaniem – oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuję swoim kursantom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy. Efekty Treningów Pamięci są najlepszym wynagrodzeniem i motorem napędzającym do dalszego działania.

Najchętniej na zajęciach proponuje techniki i ćwiczenia, których celem jest poprawa koncentracji uwagi, dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w takich treningach, gdyż zajęcia przynoszą wiele radości, satysfakcji i wzmacniają pewność siebie. Uczniowie nie tylko trenują pamięć krótkotrwałą i długotrwałą, ale także pobudzają kreatywne myślenie, zdobywają umiejętności praktycznego wykorzystania technik pamięciowych w nauce przedmiotów szkolnych.

Zdobyte podczas kursu umiejętności pomagają również w życiu codziennym: prywatnym oraz zawodowym, a praktycznego zastosowania poznanych mnemotechnik nie sposób nie docenić.

„Nauka jest najbardziej efektywna wówczas, kiedy sprawia radość” /Peter Kline/

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia Szkoły Pamięci SPW w Bydgoszczy oraz kontaktu telefonicznego: 600 330 353.