Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03
Marzena Koremba2018-08-30T14:44:19+02:00

Marzena Koremba

Autoryzowany Trener SPW we Wrocławiu

Nazywam się Marzena Koremba, jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz ukończonych studiów podyplomowych w Polsko – Czeskiej Wyższej Szkole Biznesu i Sportu „Collegium Glacense” w zakresie Menedżer personalny.

Pracowałam w Działach Personalnych dużych międzynarodowych firm. Zdobyte doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia szkoleń i obsługi klientów zaowocowało podjęciem współpracy z SPW.

Uwielbiam pracę z dziećmi oraz efektywne sposoby nauczania. Swoje treningi prowadzę     z pasją i pełnym zaangażowaniem – oprócz wiedzy i doświadczenia przekazuję swoim kursantom sporo energii i inspiracji do samodzielnej pracy.

Na zajęciach z technik pamięciowych najchętniej proponuję ćwiczenia rozwijające wyobraźnię, pamięć i koncentrację uwagi z wykorzystaniem łańcuszków, lokalizacji i narzędzi multimedialnych.

Prywatnie jestem pasjonatką górskich wędrówek, ciekawych książek oraz eksperymentów kulinarnych. Uwielbiam planować rodzinne wycieczki i odpowiadać na niekończące się pytania ciekawej świata córki Zuzi.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą Szkoły Pamięci SPW we Wrocławiu (Rejon KRZYKI)  oraz kontaktu telefonicznego:  607 835 522.