Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03
Małgorzata Bednarek2018-08-30T14:40:33+02:00

Małgorzata Bednarek

Autoryzowany Trener szkoły pamięci SPW

Kurs pamięci w SPW pozwolił mi odkryć, że nauka może być jednocześnie niezwykle efektywna oraz wciągająca i zabawna. Doświadczenie to na tyle mnie zafascynowało, że zdecydowałam się na kurs Autoryzowanego Trenera Pamięci, który ukończyłam, otrzymując certyfikat ATP. Od tego momentu mnemotechniki i rozwój możliwości poznawczych są już nie tylko moją pasją, ale określiły także kierunek mojego rozwoju zawodowego.

Jako trener pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą prowadząc dla nich zajęcia z treningu pamięci i koncentracji. Miałam przyjemność prowadzenia różnych grup realizując dla nich pełen program kursu SPW. Możliwość obserwowania, jak szybko zwiększają się zdolności pamięciowe i koncentracji uczestników kursu są dla mnie źródłem ciągłej radości i motywacji.

Od września 2017 rozpoczynam działalność jako trener pamięci na terenie Bielan Wrocławskich, w Wysokiej, w Kobierzycach i na osiedlu Brochów we Wrocławiu. Zapraszam dzieci i młodzież na zajęcia, dzięki którym odkryją coś zupełnie niespodziewanego – nauka może sprawiać frajdę i nie musi się wiązać z wielogodzinnym oraz żmudnym „kuciem”. Zobaczycie, jak szybko opanować i polubić daty z historii, nazwy z geografii, wzory z matematyki i fizyki. Zajęcia prowadzę z ogromnym zaangażowaniem i sumiennością. Szczególną uwagę poświęcam rozwijaniu wyobraźni, ćwiczeniu koncentracji uwagi, treningowi kreatywności i zastosowaniu mnemotechnik w praktyce, szczególnie uwzględniając materiał szkolny. Proponuję także ciekawe gry, zabawy, zagadki i inne metody, których celem jest uwolnienie potencjału, jaki jest ukryty w naszych mózgach.


Im więcej pamiętasz tym więcej zapamiętujesz,
im więcej wiesz, tym więcej możesz się nauczyć,
im więcej tworzysz, tym bardziej twórczy się stajesz,
im więcej możliwości wykorzystujesz, tym więcej możliwości powstaje.
Prawo „ obfitości „ w uczeniu się.