Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03
Patryk Roszkowski2018-08-30T14:45:57+02:00

Patryk Roszkowski – Autoryzowany Trener SPW w Bydgoszczy.

Jestem absolwentem Instytutu Muzyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Przekazywanie wiedzy innym sprawia mi ogromną radość, a widząc efekty swojej pracy, wiem, że jest ona bardzo potrzebna młodym ludziom. Już na studiach byłem wolontariuszem w Akademii Przyszłości, teraz zajmuję się również koordynacją szkoleń w Fundacji Horyzont.

Dzisiaj niemal wszyscy umieją pisać i czytać. Niemal wszyscy potrafią także nauczyć się czegoś „wkuwając” wiele godzin dane zagadnienie. Alvin Toffler powiedział kiedyś: „Analfabetami XXI wieku będą nie ci, którzy nie umieją czytać i pisać, lecz ci, co nie potrafią się uczyć”.

Wielokrotnie spotykam się z powyższym problemem. Jest on powodem ogromnego marnotrawstwa czasu i energii. Dzięki umiejętności efektywnego uczenia się i poprawie koncentracji uwagi, nie tylko zdoła się więcej dowiedzieć, ale również zyska się sporo czasu na realizację swoich pasji i zainteresowań, zamiast siedzenia w domu i „zakuwania” treści, które i tak szybko zostają zapomniane.

Serdecznie zapraszam na zajęcia przeze mnie prowadzone. Efekty pracy uczestników kursu widać już po 7-8 tygodniach treningu. Zapraszam wtedy rodziców na zajęcia otwarte, podczas których mają okazję zobaczyć, jakie możliwości w zapamiętywaniu osiągnęły ich dzieci.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 697 636 561