Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Zamówienia kluczy licencyjnych

//Zamówienia kluczy licencyjnych
Zamówienia kluczy licencyjnych2018-08-31T23:19:38+02:00

Aby otrzymać klucz LICENCYJNY, aktywujący oprogramowanie należy wypełnić poniższy formularz. Jeśli nie rozpocząłeś jeszcze akcji reklamowej i/lub nie zamówiłeś najnowszych umów koniecznych do prowadzenia zajęć lub posiadasz zaległości nie wypełniaj formularza, gdyż są to warunki konieczne do otrzymania kluczy. Uzupełnij zaległości i powróć tutaj.
Przed zamówieniem wypełnij także formularz informacyjny – dotyczący adresu prowadzenia zajęć oraz ich harmonogramu.
Trenerów nowych, bez doświadczenia, a także tych, którzy wznawiają działalność po dłuższej przerwie informujemy, że klucze otrzymujecie z 2 miesięczną aktywacją, która ulegnie przedłużeniu jeśli spłyną do nas umowy.

SPW to firma dążąca do ciągłego doskonalenia się. Obrana polityka jakości TQM sprawia, że ważne dla nas jest stałe podnoszenie jakości usług oferowanych przez nas oraz przez Autoryzowanych Trenerów, z nami współpracujących.

Z tego powodu zależy nam na bliższym poznaniu pracy naszych AT i wsparciu w obszarach, w których możemy służyć pomocą i doświadczeniem.

Dlatego też przy zamawianiu klucza licencyjnego należy wypełnić krótką ankietę,
Wypełnienie pól umożliwi zamówienie i uzyskanie klucza licencyjnego. Ankieta składa się z kilku pytań. W większości są to pytania jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru, gdzie aby udzielić poprawnej odpowiedzi wystarczy kliknąć i zaznaczyć odpowiednie pole. W niektórych przypadkach, zwłaszcza, gdy zaznaczamy opcję „inne” prosimy jedynie o krótkie doprecyzowanie.

Z góry dziękujemy za rzetelne podejście do ankiety.