Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Formularz zamówienia strony internetowej

//Formularz zamówienia strony internetowej
Formularz zamówienia strony internetowej2024-06-15T10:40:13+02:00

Witamy w formularzu zamówień stron internetowych.

Prosimy o skrupulatne wypełnienie pól. Wasza strona internetowa będzie składała się z kilku stałych zakładek. Oczekujemy podania ich zawartości (treści) oraz ewentualnych elementów graficznych. Elementy graficzne można zlecić również i zamówić u nas – jednakże należy dość precyzyjnie określi swoje oczekiwania – co ma przedstawiać grafika, czy ma być to zdjęcie, rysunek, szkic itp.

Banery nad stroną wykonujemy bez Państwa zamówienia – prezentują one najbardziej charakterystyczne miejsca Waszej miejscowości. Niekiedy wykonujemy więcej niż 1 baner do danej podstrony – wówczas wyświetlają się w sposób losowy.

Na Waszej stronie będzie znajdowało się kilka elementów stałych i wspólnych dla wszystkich podstron. A mianowicie: Po prawej stronie Aktualności serwisu SPW, a po lewej w „naszym menu” 3 zakładki stałe: Od góry:

  • Strona główna – przekierowująca zawsze na pierwszą stronę naszej podstrony,
  • formularz kontaktowy, z którego zapytania trafiają bezpośrednio na Państwa skrzynkę e-mail, oraz
  • SERWIS GÓWNY SPW – przekierowujący zgodnie z nazwą na główną stronę SPW – także kliknięcie na Logo SPW również przekierowuje w to samo miejsce.

Wszelkie prośby wykraczające poza możliwości poniższego formularza należy składać za pośrednictwem maila biuro@spw.pl

Pamiętajcie, że aby strona spełniała swoją funkcję należy ją dobrze rozreklamować. Samo funkcjonowanie w ramach głównej strony www.spw.pl nie wystarczy.