Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Konferencja metodyczna, sprawy bieżące

/, Wiadomości dla trenera/Konferencja metodyczna, sprawy bieżące

Konferencja metodyczna, sprawy bieżące

2019-04-30T14:48:54+02:0011 sierpnia 2017|

Bydgoszcz, dn. 11.08.2017 r.

Jak co roku, mamy przyjemności zaprosić wszystkich Trenerów SPW na letnią konferencję metodyczną, która zgodnie z zapowiedzią odbędzie się w ostatni weekend wakacji, a dokładniej w niedzielę 3 września 2017 r., czyli tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Konferencję rozpoczynamy o godz. 10.00, natomiast czas zakończenia spotkania wstępnie przyjmujemy na godz. 17.00. 

Przebieg konferencji na pewno zweryfikuje jeszcze ostateczny czas jej trwania, dlatego też i w tym roku prosimy Was o informacje, jakimi doświadczeniami macie gotowość podzielić się z resztą trenerów oraz jakie zagadnienia Waszym zdaniem warto będzie na konferencji poruszyć. Pozwoli to usprawnić przebieg całej konferencji oraz optymalnie wykorzystać przeznaczony na nią czas. My ze swej strony chcemy podyskutować na temat kursów z udziałem e-learningu z roku na rok zyskującego coraz więcej zwolenników i pod tym kątem szykujemy konferencję.

Aby wziąć w niej udział wystarczy wysłać zgłoszenie na adres spw@spw.pl do dnia 27.08 br., tj. maksymalnie na tydzień przed planowanym terminem.
Oprócz spraw metodycznych, nie mniej ważną kwestią naszej współpracy są sprawy formalne, a w związku z tym, że do rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 pozostało już niewiele czasu, przypominamy o obowiązku rozliczenia się z SPW, tj. zwrotu niewykorzystanych umów o uczestnictwo w kursie pobranych na rok szkolny 2016/2017 oraz opłacenia zaległych i bieżących  płatności. Jest to warunek konieczny uzyskania „zielonego światła” do rozpoczęcia działalności trenerskiej w nadchodzącym roku szkolnym, czyli otrzymania ważnych umów o uczestnictwo w kursie oraz klucza licencyjnego do oprogramowania trenerskiego.

Wychodząc naprzeciw Wam, Trenerom jeszcze urlopującym, chcąc  usprawnić tym samym procedurę rozliczania się z SPW, do każdego nierozliczonego z nami Trenera wyślemy drogą mailową informację, z czym jeszcze „zalega”. Mamy nadzieję, że informacje te pomogą usprawnić całą procedurę rozliczania się z SPW i pozwolą płynnie i bez zbędnych przestojów rozpocząć działalność w zbliżającym się nowym roku szkolnym 2017/2018.

Rok ten natomiast zapowiada się niezwykle owocnie. Mamy sporo sygnałów od trenerów o zdecydowanie zwiększonym zainteresowaniu naszymi zajęciami w stosunku do lat ubiegłych. Niektórzy – w co trudno uwierzyć – mają już pozamykane grupy.  Sami doświadczyliśmy tego na własnej skórze mając jeden z lepszych wakacyjnych naborów na kursy letnie przy identycznym wysiłku reklamowym podejmowanym co roku. Zdajemy sobie sprawę, że to kwestia rozpropagowania naszych zajęć m.in. poprzez program The Brain, którego druga edycja rusza już od września, a który na pewno wzmocni nasze reklamowe działania. Do sprawy będziemy jeszcze wracać, gdyż warta jest naszej osobnej uwagi.

Informujemy również, że 1 sierpnia br., po rocznym urlopie macierzyńskim, wróciła do nas pani Katarzyna Dudzińska kończąc tym samym okres zastępstw. W związku z tym od teraz kwestie powyższe oraz wszelkie pozostałe sprawy organizacyjne prosimy kierować bezpośrednio do Pani Kasi na adres: spw@spw.pl, bądź na numer tel. 52 345 33 03. Biuro SPW niezmiennie pozostaje czynne w każdy dzień powszedni w godzinach 8.00 – 16.00.

Tymczasem życzymy Państwu dalszego owocnego wypoczynku i do zobaczenia na konferencji.