Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

ROK SZKOLNY 2022/23 – NAJWAŻNIEJSZE informacje

/, Rok szkolny 2022/2023/ROK SZKOLNY 2022/23 – NAJWAŻNIEJSZE informacje

ROK SZKOLNY 2022/23 – NAJWAŻNIEJSZE informacje

2022-08-03T15:55:36+00:0027 sierpnia 2021|

Dzień dobry w nowym roku szkolnym 2022/23.

Szanowni Państwo, w części powtarzamy informacje z lat ubiegłych, gdyż początek nowego roku szkolnego jak zwykle będzie przebiegał pod kątem naborów. Wiele elementów współpracy i procedur działania nie uległo zmianie.

Przypominamy, że od września 2022 r obowiązuje najnowsza wersja oprogramowania  i od tego terminu będą Państwo otrzymywali klucze licencyjne, które nie zadziałają na starszej wersji. 

Poniżej  przypominamy wcześniejsze standardy obowiązujące w firmie – ułatwiające nabór, prowadzenie zajęć oraz relacje na linii centrala – trener.

Dla osób mniej cierpliwych i obeznanych z procedurami w SPW proponujemy jak zwykle Droga na skróty

Trenerom nowym polecamy zapoznanie się z całokształtem procedur.

Wzorem roku ubiegłego przypominamy najważniejsze kwestie!

1. Miejsce na stronie https://spw.pl/,

a tym samym posiadanie własnej podstrony w domenie spw.pl należne jest tylko trenerom aktywnym. Poprzez aktywność natomiast rozumiemy prowadzenie zajęć, a nie tylko chęć ich prowadzenia. W związku z powyższym od Wszystkich trenerów oczekujemy o niezwłoczne podanie kilku najważniejszych informacji dotyczących prowadzonych przez siebie zajęć, a mianowicie tych informacji, które znajdą się później na umowie z kursantem oraz zostaną do nas przesłane.

Informacje wymagane:

  • Adres sali treningowej
  • Harmonogram zajęć z rozbiciem na poszczególne grupy i rodzaje przyporządkowanych im kursów wraz z podaniem ilości ich godzin oraz terminem pierwszych zajęć.
  • Cennik oferowanych kursów

Ułatwieniem podania ww. informacje jest skorzystanie z załączonego formularza

formularz: Adres prowadzenia zajęć oraz założony harmonogram treningów

Podanie ww. informacji wraz z zamówieniem umów z kursantami oraz zamówieniem aktualnego klucza do oprogramowania jest dla nas informacją o Waszej aktywności. W innym wypadku będziemy musieli usunąć dane ze strony, gdyż jak wspomnieliśmy wcześniej – jest tam miejsce tylko dla trenerów aktywnych.

2. Cennik minimalny

20 zł/h dla Warszawy i okolicznych miejscowości, 18 zł/h dla miast większych oraz miast wojewódzkich i 16 zł/h dla innych miejscowości oraz 20 zł/h w przypadku osób dorosłych oraz kursów modułowych, niezależnie od miejsca prowadzenia kursu.

Równocześnie informujemy, że ceny w tym roku uległy nieznacznemu podwyższeniu, przy czym warto pamiętać, że są to ceny minimalne, które z powodzeniem można podnosić – jednakże należy być ostrożnym w przypadku działania kilku trenerów w obrębie jednego miasta, rejonu, aglomeracji, gdzie podwyżka winna być uzgodniona z wszystkimi  oraz przez wszystkich zaakceptowana i wprowadzona.

Cena minimalna dla kursu indywidualnego w roku szkolnym 2022/23 wynosi 60 zł za godzinę lekcyjną tj. 45 minut.

3.    Zeszyty zadań oraz IKTP

Pakiet startowy tj. zeszyt zadań domowych wraz z aplikacją IKTP są standardem i obowiązkowym wyposażeniem przy zapisach na wszystkie kursy SPW. Każdy nowo zapisany kursant bez względu na rodzaj i długość kursu zobligowany jest do zakupu tzw. pakietu startowego. Można go rozszerzyć o dodatkowe pozycje np. skrypty metodyczne i graficzne.

W związku z zapisem sugerujemy opłatę wpisową pozostawić na niezmienionym zeszłorocznym poziome tj. w wysokości 76 zł – jednakże macie aktualnie wpływ na jej wysokość zniżkę lub zwyżkę – podobnie jak przy cenie kursu wymagana jest jednomyślność cenowa w zakresie każdego miasta.

Cena kompletu startowego dla trenera od SPW wynosi 53 zł (39 + 14) – sugerowana cena kompletu na umowie – 76 zł

4.   Umowy z klientami

5.    Materiały reklamowe

Zamawiamy poprzez panel trenerski lub bezpośrednie linki poniżej:

Poniżej kilka przykładów materiałów z lat ubiegłych