Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Vouchery badawcze – postępowania ofertowe (3)

//Vouchery badawcze – postępowania ofertowe (3)

Vouchery badawcze – postępowania ofertowe (3)

2020-01-08T11:29:34+00:007 stycznia 2020|

W wyniku postępowania ofertowego związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania usługi badawczo-rozwojowej pt.: „Mnemotechniki jako skuteczna form zapamiętywania dużych partii materiału, a ich wykorzystanie do nauki w szkole, tzw. zastosowania szkolne” wyłoniony został podmiot, który tę usługę będzie realizował. Jest to Kolegium Nauk Technicznych, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz. Więcej szczegółów w poniższych dokumentach:

Oświadczenie
Protokół


W wyniku postępowania ofertowego związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania usługi badawczo-rozwojowej pt.: „Prace badawczo-rozwojowe nad zastosowaniem mnemotechnik w nauce języków obcych” wyłoniony został podmiot, który tę usługę będzie realizował. Jest to Kolegium Nauk Technicznych, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz. Więcej szczegółów w poniższych dokumentach:

Oświadczenie
Protokół


W wyniku postępowania ofertowego związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania usługi badawczo-rozwojowej pt.: „Wykorzystanie mnemotechnicznych sposobów zapamiętywania do podnoszenia kwalifikacji uczniów SP w zakresie znajomości ortografii” wyłoniony został podmiot, który tę usługę będzie realizował. Jest to Kolegium Nauk Technicznych, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz. Więcej szczegółów w poniższych dokumentach:

Oświadczenie
Protokół