Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

SPW na kanale You Tube

//SPW na kanale You Tube

SPW na kanale You Tube

2018-11-17T14:51:42+00:0021 czerwca 2014|

  Informujemy, że na naszym kanale You Tubedodaliśmy kilkanadziesiąt filmów. Aktualnie prezentujemy  przede wszystkim poszatkowany film demonstracyjny SPW. W niedługim czasie dodamy kolejne, także mniej znane – także z telewizji lokalnych. Równocześnie ponawiamy apel o przysyłanie własnych materiałów, które moglibyśmy umieścić w formie video.

Informacje archiwalne o you tube

Informujemy, że zaistnieliśmy jako firma na tytułowym – popularnym kanale, gdzie zamierzamy zgromadzić materiał filmowy jakim dysponujemy i tym samym udostępniać go trenerom, naszym uczniom i sympatykom. Odpowiednie przygotowywanie materiału zapewne potrwa dłuższy czas, gdyż posiadamy go w różnych formatach, różnej jakości, na różnych nośnikach. W planach mamy także umieszczenie fragmentów naszej demonstracyjnej płyty, a także nowo nagranych filmów prezentujących zajęcia.

 

Docelowo chcemy, aby serwis był zapełniony do września br. Zwracamy się także z prośbą o przesyłanie własnych materiałów celem dodania do serwisu. Wybrane materiały będziemy prezentować bezpośrednio w serwisie spw, podobnie jak ma to miejsce aktualnie na stronie mistrzostw pamięci – kliknij i zobacz.