Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Województwo kujawsko-pomorskie – Oddziały

//Województwo kujawsko-pomorskie – Oddziały
Województwo kujawsko-pomorskie – Oddziały2019-08-12T10:25:00+02:00

Bydgoszcz

Tomasz Szymański

tel. 600 330 353
e-mail: tomasz.szymanski@spw.pl
strona www: www.bydgoszcz.spw.pl
Centrum, Glinki, Wyżyny, Kapuściska, Wzgórze Wolności
także zajęcia dla dorosłych

Adam Mańkowski

tel. 697 99 62 91
e-mail: mankowski@spw.pl
strona www: www.szwederowo.spw.pl
Szwederowo, Błonie, Wzgórze Wolności

Jakub Najdek

tel. 603 599 010
e-mail: najdek@spw.pl
strona www: www.bydgoszcz2.spw.pl
Miedzyń
również szybkie czytanie

Akademia Master Mind

tel. 512 088 909
e-mail: biuro@mastermind.edu.pl
strona www: http://mastermind.edu.pl
Miedzyń, Osowa Góra, Czyżkówko
także zajęcia dla dorosłych


Białe Błota

Jakub Najdek

tel. 603 599 010
e-mail: bydgoszcz@spw.pl
strona www: www.bydgoszcz2.spw.pl
Białe Błota
również szybkie czytanie


Chełmno

Marta Saran-Tabarkiewicz

tel. 535 112 666
e-mail: chelmno@spw.pl
strona www: www.chelmno.spw.pl


Inowrocław

Anna Soroka

tel. (52) 353 08 78,
tel. 601 914 897
e-mail: anna.soroka@spw.pl
strona www: www.inowroclaw.spw.pl
Kraszewskiego 10


Solec Kujawski

Akademia Master Mind

tel. 512 088 909
e-mail: biuro@mastermind.edu.pl
strona www: http://mastermind.edu.pl
Soleckie Centrum Kultury
także zajęcia dla dorosłych


Szubin

Jakub Najdek

tel. 603 599 010
e-mail: najdek@spw.pl
strona www: www.bydgoszcz2.spw.pl
gmina Szubin
również szybkie czytanie


Włocławek

Marzena Jakielska

tel. 515 601 606
e-mail: marzena.jakielska@spw.pl
strona www: www.wloclawek.spw.pl

Wanda Garlicka

tel. 660-785-221
e-mail: wanda.garlicka@spw.pl
strona www: www.wloclawek-pamiec.spw.pl

Bożena Piętowska

tel. 664-876-181
e-mail: bozena.pietowska@spw.pl
strona www: www.wloclawek-pamiec.spw.pl

Wojciech Myszke

tel. 783-621-518
e-mail: wojciech.myszke@spw.pl
strona www: www.wloclawek-pamiec.spw.pl

 

FACEBOOK SPW.PL